Ke stažení

Rozpis ZDE

Tištěné rozpisy jsou pro Vás k dispozici na domácích zápasech. 

Na všechna venkovní utkání se jede auty. 

 
Pačlavice "A" - Rohatec 1:0 (1:0)
FK Pačlavice „A“ – TJ Slavoj Rohatec                 1:0 (1:0)

 

Sezona 2019 – 2020, podzim - 3. kolo I.A třídy skupiny B, 17. 8. 2019

Sestava:                                 

25 Kopřiva David, 4 Knap Petr, 5 Navrátil Luděk, 6 Pučan Zdeněk, 7 Tomáš Sádlík, 8 Dostalík Petr, 10 Obruča Lukáš, 11 Grepl Martin, 12 Machálek Jakub, 13 Pavlík Martin (87' Bulant Marek), 15 Kozák Patrik 

Náhradníci: 2 Kroupa Tomáš, 3 Kocourek Tomáš, 14 Bulant Marek, 31 Dopita Libor                       

Branka: Machálek

 

Do utkání jsme vstoupili bez dvou hráčů základní sestavy Špatiny a Kroupy. Ty na krajích obrany nahradili Navrátil a Kozák. Hned v první minutě se po kolmici za obranu dostali do vyložené šance hosté. Zhruba čtvrt hodiny měli i více ze hry. Po centru z pravé strany odvracel u vzdálenější tyče dorážku Navrátil. Pačlavice kontrovaly Obručou a Greplem, ale jejich zakončení nebylo nebezpečné. V 17. minutě se po slibném centru Obruči nedostal do zakončení Machálek a o minutu později odskočil Greplovi míč po kolmici za obranu a včas vyběhnuvší gólman byl u míče dříve. To už jsme měli herní převahu, kterou přetavil v první, ale bohužel jedinou, a přesto vítěznou branku Kuba Machálek po centru Martina Grepla. Ve 25. minutě technická rána Pavlíka jen těsně minula pravou šibenici. Musím také mimo jiné zmínit obrovské penzum černé práce, kterou na postu defenzivního záložníka předváděl po celý zápas Tomáš Sádlík. Předvádíme pohledné akce, kterým však chybí gólové zakončení. Greplovu střelu po samostatné akci blokuje obránce. Pavlík po centru Navrátila opět těsně míjí pravý horní roh branky. Obruča se kličkou vyhýbá ze sevření svou obránců, ale vzápětí trefuje břevno. O chvíli později opět Obruča trefuje po centru hlavou horní konstrukci brány a dorážka je zblokovaná na rohový kop. Netrvalo to ani minutu a Obručův jemně zblokovaný centr míjí na zadní tyči ve skluzu Knap. Soupeře v těchto fázích zápasu přehráváme a jsme jasně lepším týmem. Dalším důkazem toho je nádherná kombinační akce, kdy míč putoval po ose Pučan – Obruča – Machálek a poslední jmenovaný bohužel ve stoprocentní šanci udělal kličku navíc a svou příležitost prováhal.

 

Po změně stran náš tlak poněkud opadl, ale přesto jsme měli několik šancí ke vstřelení branky. Dostalík pálil hlavou po rohu mimo, Obručovu střelu po centru Pavlíka vykopl z branky obránce a dvě Pavlíkovy střely z levé strany gólman kryl. Obruča pak po krásné akci nastřelil tyč. Akce hostů, kteří se dostali ve druhé půli o něco více do hry, spolehlivě vyřešil Kopřiva nebo jejich střely končily mimo tyče Davidovy svatyně. Co dodat? Herně povedenému utkání z naší strany chybělo gólové vyjádření. Hosté mohli být rádi, že neodjížděli s pětibrankoným přídělem.   

 

Příští neděli 25. srpna zajíždí naše „A“ mužstvo osobními auty do Lednice. Zápas začíná v 17 hodin.   

           

Broněk Mich