Ke stažení

Rozpis ZDE

Tištěné rozpisy jsou pro Vás k dispozici na domácích zápasech. 

Na všechna venkovní utkání se jede auty. 

 
Vyškov "C" - Pačlavice "B" 1:4 (0:3)
Vyškov „C“ – Pačlavice „B“                       1:4 (0:3)

 

Sezona 2019 – 2020, podzim – 4. kolo III. třída sk. A, 25. 8. 2019


Sestava:                                 

1 Novák Lukáš, 2 Kocourek Tomáš, 3 Jaroš Petr, 4 Wehrenberg Lukáš, 5 Veselý Leoš, 6 Vincenec David, 7 Kapounek Zdeněk, 10 Novotný Petr, 11 Vincenec Tomáš, 12 Soldán Jiří, 14 Bulant Marek

Góly: 2x T. Vincenec, J. Soldán, P. Jaroš

 

Na tento zápas jelo pačlavské „B“ poprvé v historii pouze s 11 hráči. Vedoucím mužstva byl hráč Jiří Soldán, trenérem gólman Lukáš Novák, kapitánem Leoš Veselý a povolán byl opět Peťa Jaroš, abychom nehráli v deseti.

Od začátku utkání jsme se dostávali do šancí a do poločasu jsme dvěma góly Tomáše Vincence a jedním Jiřího Soldána vedli 0:3.

Do druhé půle se šlo ve stejné sestavě, jelikož střídačka byla prázdná. Druhý poločas nás soupeř přehrával, šance však byly na obou stranách. Soupeř však z přísné penalty snížil na 1:3 a najednou ho bylo plné hřiště. Avšak naše mužstvo uklidnil Peťa Jaroš, který zraněn přešel z obrany do útoku a poté, kdy Peťa Novotný vybojoval míč, tak ho Peťa Kapitán Jaroš obloučkem přes gólmana uklidil do sítě a vedli jsme 1:4. Hosté pak kopali ještě druhou penaltu, tu však dobře chytající Lukáš Oblak Novák chytil.

Chci poděkovat všem hráčům za výkon, který vedl k vítězství. A také popřát Peťovi Jarošovi hodně zdraví a štěstí k jeho kulatinám, které oslavil 24 hodin po svém pěkném gólu.

 

Soldy

 

Příští utkání odehraje béčko na domácí půdě proti Dědicím a to v neděli 1. 9. 2019 od 15:00 hod.