Obec
Pačlavice
        

   

              
 

Ke stažení

Rozpis ZDE

Tištěné rozpisy jsou pro Vás k dispozici na domácích zápasech. 

Na všechna venkovní utkání se jede auty. 

 
Pačlavice "A" - Vyškov "B" 0:4 (0:4)
Pačlavice „A“ – Vyškov „B“                       0:4 (0:4)

 

Sezona 2019 – 2020, podzim – 5. kolo I.A třídy skupiny B, 31. 8. 2019


Sestava:                                 

25 Kopřiva David, 2 Kroupa Tomáš, 4 Knap Petr, 7 Sádlík Tomáš, 8 Dostalík Petr, 9 Špatina Marcel, 11 Grepl Martin, 12 Machálek Jakub (86´ Navrátil), 13 Pavlík Martin, 14 Doležel Pavel, 15 Kozák Patrik (46´ Pučan)

Náhradníci: 3 Navrátil Luděk, 5 Kuchtík Jan, 6 Pučan Zdeněk

                

V sobotu k nám přivítal zeměpisně nejbližší tým z Vyškova. Tamější béčko přijelo posíleno dvěma afričany a Zbořilem, kteří figurují v širším týmu třetiligového Vyškova. Když se k tomu přidá výborný výkon Rogožana, který od tohoto týdne již je také členem hlavního týmu soupeře, a Ličky – vytvořil Vyškov velmi silnou základní jedenáctku.

Zápas z naší strany nezačal vůbec špatně. První dvacetiminutovka byla v naší režii a nic nenasvědčovalo tomu, že by poločas mohl skončit katastrofou. V 19. minutě vybídnutou přihrávku od Zbořila využil Rogožan a odstartoval tak černou patnáctiminutovku Pačlavic. Čtyři minuty po Rogožanovi přesnou střelou k tyči skóroval Lička, následně Vyškov do tříbrankového vedení posunul Gurtler a 15-ti minutovou smršť ukončil opět Rogožan. Ve druhém poločase nás do utkání nedostaly ani obří šance Machálka s Greplem, a když se hostující gólman předvedl zákrokem proti Špatinově přímáku, zápas byl téměř rozhodnut. Ke konci zápasu na 5:0 odmítl navýšit náskok Gurtler po výborném zákroku Kopřivy.

V 5. kole nové sezony náš tým poprvé okusil porážku a opět v derby s Vyškovem, na který naši hráči neumí zahrát. Příští kolo se pokusíme napravit chuť s Kordárnou ve Velké nad Veličkou.

Martin Grepl

 

Příští utkání odehraje naše "A" mužstvo venku ve Velké nad Veličkou a to v sobotu 7.9.2019. Začátek utkání je v 16:00 hod. a odjezd autobusu ve 13:45 hod.

 
Obec
Pačlavice