Obec
Pačlavice
        

   

              
 

Ke stažení

Rozpis ZDE

Tištěné rozpisy jsou pro Vás k dispozici na domácích zápasech. 

Na všechna venkovní utkání se jede auty. 

 
Milotice - Pačlavice "A" 2:1 (0:1)
Milotice – Pačlavice „A“                  2:1 (0:1)

 

Sezona 2019 – 2020, podzim – 8. kolo I.A třídy skupiny B, 21. 9. 2019


Sestava:                                 

25 Kopřiva David, 2 Kroupa Tomáš, 3 Navrátil Luděk, 4 Knap Petr, 6 Pučan Zdeněk, 7 Sádlík Tomáš, 9 Špatina Marcel, 10 Obruča Lukáš (54´ ČK), 11 Grepl Martin, 13 Pavlík Martin (85´ Kozák), 14 Doležel Pavel (46´ Machálek)

Náhradníci: 5 Kuchtík Jan, 12 Machálek Jakub, 15 Kozák Patrik

Góly: Z. Pučan


V neděli jsme zajížděli k poslednímu mužstvu tabulky do Milotic, které zatím uhrály jen bod za remízu 1:1 s Veselím.

Začátek pro nás nezačal špatně, po individuální akci Grepla, který centroval do vápna, se hlavou prosadil Zdeňa Pučan - to bylo ovšem od našeho mužstva vše. Zbytek zápasu ovládl domácí celek z Milotic, jejichž útoky zastavoval pravidelně skvělý Kopřiva. Před půlí domácí hráč podupal nohu našeho útočníka Doležela a následně si to zopakoval ještě jednou po achilovkách – tím pro Pavla zápas skončil.

Druhá půle z naší strany začala opět nemastně. Jediné co je potřeba zmínit je červená karta Obruči. Po faulu domácího hráče na Lukáše se domácí hráč prošel po jeho hrudníku. Lukáš neudržel nervy na uzdě a protihráči to oplatil kopem do nohy. Byl za to oceněn druhou žlutou a mohl jít odpočívat do šatny. Po této události naše hra totálně skončila. Odolávali jsme neustálému tlaku, až se následně prosadil domácí útočník Vaško. V 85. minutě se prosadil i podruhé, a tak jsme nechali po velmi špatném výkonu všechny body posledním Miloticím.

 

Martin Grepl


Příští utkání odehraje naše áčko v sobotu 28. 9. 2019 doma proti družstvu Veselí nad Moravou.  Začátek utkání je v 15:30 hod.

 
Obec
Pačlavice