Ke stažení

Rozpis ZDE

Tištěné rozpisy jsou pro Vás k dispozici na domácích zápasech. 

Na všechna venkovní utkání se jede auty. 

 
Bučovice - Pačlavice "A" 2:4 (2:2)
Bučovice – Pačlavice „A“                2:4 (2:2)

 

Sezona 2019 – 2020, podzim – 10. kolo I.A třídy skupiny B, 6. 10. 2019


Sestava:                                 

25 Kopřiva David, 2 Kroupa Tomáš, 4 Knap Petr, 6 Pučan Zdeněk, 7 Sádlík Tomáš (89´ Navrátil), 9 Špatina Marcel, 10 Obruča Lukáš, 11 Grepl Martin, 12 Machálek Jakub, 13 Pavlík Martin, 14 Doležel Pavel

Náhradníci: 3 Bulant Marek, 5 Vincenec David, 15 Navrátil Luděk

Góly: 2x L. Obruča, M. Špatina, M. Pavlík

 

Po nepovedených posledních třech kolech, kdy jsme uhráli pouze bod s Rajhradicemi, jelo naše áčko na zápas do nedalekých Bučovic. Po minulém kole, kdy to vypadalo, že naše áčko nesloží ani 11 hráčů, naši marodku rozšířil k Dostalíkovi pouze Paťa Kozák, kterého na stoperovi nezvykle nahradil Kuba Machálek. V týdnu se stačili uzdravit Pavlík, Grepl s Doleželem a po červeném trestu se do základu vrátil Luke Obruča.

     Zápas z naší strany začal dobře a úvodní tlak vygradoval penaltou, kterou proměnil Marcel Špatina – vedeme 1:0. Poté se ovšem naše hra rozpadla a vypadalo to jako poslední kola – totální mizérie. A tak se do hry dostali domácí, jejichž hra spočívala v nakopávání dlouhých balonů na Floriana s Nitschnedeirem, kteří našim obráncům přidělávali problémy, které když nevyřešili stopeři, tak je vyřešil opět skvěle chytající Kopřiva. Aktivnější hra domácích se ujala ve 30. minutě zápasu, kdy střelu Floriana skvěle vyrazil Kopřiva, ovšem k naší smůle přímo na nohy dobíhajícího Grepla, od kterého se míč nešťastně odrazil do naší branky – 1:1. Pár minut od smolně inkasovaného gólu přišla další rána, když se skvěle přes dva obránce prosmýkl Nitschneider, předložil Vágnerovi a pro něj nebyl problém otočit stav utkání z našeho pohledu na 1:2. Tato otočka ovšem pro naše hráče znamenala budíček a opět jsme začali hrát aktivněji. Náš tlak před koncem druhé půle vygradoval rohovým kopem Grepla. Po skrumáži na malém vápně si míč našel Pavlík, který doklepl míč za domácího brankáře.

Hra v druhém poločase se nesla v duchu nakopávaných balonu Bučovic a našich následných protiútoků. Do jednoho z nich se dostali Doležel s Obručou a druhý jmenovaný navýšil naše skóre na 3:2. V 85. minutě se tato situace opět opakovala – Doležel předložil míč Obručovi a pro něj již nebyl problém skórovat do prázdné svatyně a určit konečný stav utkání 4:2 v náš prospěch.

Martin Grepl

 

Příští utkání odehraje naše áčko v sobotu 12. 10. 2019 doma proti Rakvicím. Začátek utkání je v 15:00 hod.