Ke stažení

Rozpis ZDE

Tištěné rozpisy jsou pro Vás k dispozici na domácích zápasech. 

Na všechna venkovní utkání se jede auty. 

 
Rozpis zápasů

 

Ostrožská Lhota – Pačlavice 35+ 1:3

Dne 4. 10. 2008 jsme se vydali na utkání do Ostrožské Lhoty ve složení 14 hráčů plus 2 fanynky. Hřiště bylo dobře připraveno, a tak se mohlo začít. Na začátku jsme měli mírnou převahu, ale soupeř v 15. min. po rohu dal gól a bylo to 1:0. Pak se hra vyrovnala a ve 34. min. zahrával J. Soldán roh a na ten si naběhl J. Tilšer a bylo to 1:1. Druhý poločas byl vyrovnaný a šance se střídaly na obou stranách. V 70. min. se ve vápně uvolnil Sv. Medek a obloučkem dal na 1:2. Ten samý hráč pak v 87. min. střelou z 25-ti metrů uzavřel skóre na 1:3.Za nás nastoupili: Radek Božák, Franta Navrátil, Radek Sklář, Pavel Mich, Radek Obruča, Leoš Svobodník, Jiří Kubánek, Bronislav Mich, Petr Jaroš, Zdeněk Kapounek,Jiří Soldán, Josef Tilšer,Alois Branžovský,Svatopluk Medek.Po zápase nám soupeř připravil občerstvení v podobě výborného uzeného, piva, burčáku a také slivovičky. Takže po zápase se dost vykládalo, došlo i na tančení a všichni jsme se v Ostrožské dobře pobavili. Za což musíme domácím poděkovat. Jen doufám, že po této zkušenosti s námi posedí více hráčů a také fanoušků. Fotbalu zdar Soldy

 

 

Konec sezóny starých pánů

 

 

 

Dne 6. 9. 2008 jsme odehráli utkání, které bychom v tuto dobu měli hrát každý rok. A to jako roční uzávěrku hráčů Pačlavice 35+. Zápas odehráli pouze naši hráči a to mezi sebou. Hrálo se hlavně pro zábavu. Výsledek byl trochu divoký a to 8:6.Pak jsme poseděli u grilovaného vepřového a kuřecího masa, které připravoval Franta Navrátil s manželkou. O občerstvení se nám pak starali P. Sypěna, I. Obručová, B. Navrátilová, M. Soldánová a M. Soldánová ml. Dobrou náladu pak zvedly produkty ze zahrádky Franty Navrátila (polokulatiny) a Jiřího Soldána (kulatiny). Po vyčerpání většiny zásob a prodiskutování všech důležitých věcí jsme se rozešli domů. Akce se vydařila a doufáme, že příště bude účast hráčů ještě větší. Fotbalu zdar Soldy

 

Pačlavice 35+ – Dorost 6:3

Dne 13. 7. 2008 sehráli utkání starší hráči proti dorostům, kteří je k tomuto utkání vyzvali. Dorosti si tak zároveň udělali ukončení sezóny. Utkání pískal Radek Novotný a i to dodalo utkání velmi slušný průběh. Celkově musíme utkání hodnotit kladně. Starší hráči byli po celý zápas o něco lepší a svědčí o tom i výsledek 6:3. Avšak dorosti se snažili, ale vázla jim kombinace. Po utkání jsme se všichni dobře pobavili a sorostenci i hráči si pochutnali na seleti, které dorosti objednali u pana ing. Trávníčka. Ten jim ho i připravil a to velmi dobře. Doufáme, že tato vydařená akce se opět někdy uskuteční. Soldy Góly dali: Jaroš P. 2, Navrátil P. (penalta) , Soldán J., Grepl M., Tilšer J., Petřek M., Vlček D., Kroupa T.

 

 

Pačlavice 35+ - Prasklice 8:7

Dne 30. 8. 2008 jsme sehráli další utkání. A to s mužstvem Prasklic. Hned na začátku zápasu nám soupeř během osmi minut dal dva góly a bylo to 0:2. Pak jsme zabrali a J. Tilšer snížil na 1:2. O chvíli později pronikal do vápna dravým způsobem L. Svobodník, ale byl faulován a nařízenou penaltu proměnil A. Branžovský. Tak vyrovnal na 2:2. Pak pěknými střelami Jaroše, Branžovského a Keršnera jsme šli do vedení 5:2. Ale soupeři se podařilo snížit na 5:4. Ve druhé půli soupeř otočil výsledek na 5:6, ale vyrovnat se podařilo A. Branžovskému dorážkou do šibenice. A tím uzavřel svůj hattrick. Prasklice šli do vedení ještě jednou, ale ne na dlouho, jelikož rychlonohý P. Jaroš se opět vytáhl a vyrovnal na 7:7. Když zbývalo jen 5 min. do konce opřel se do míče J. Soldán a z voleje trefil angličana od tyčky a bylo to 8:7. Jak výsledek napovídá utkání bylo vyrovnané s pěknými akcemi na obou stranách. Po zápase se jako obvykle posedělo a A. Branžovský poručil rundu na svůj hattrick. Takže příště opět na fotbale. Sportu zdar Soldy Trenér: F. Přibylík Góly: Branžovský3, Jaroš 2, Keršner, Tilšer J., Soldán

 

Ivanovice – Pačlavice 35+ 5:3

Dne 2. 8. 2008 jsme sehráli v Ivanovicích další přátelské utkání. Místní nás pozvali na fotbalové odpoledne, takže jsem začali v 17:00. První poločas se hrál za velkého horka, takže ve druhém byli naši hráči rádi, že už hráli ve stínu. Hned na začátku ve 49. min. srovnal J. Tišer na 1:1. Pak se ale střídaly šance jedna za druhou na obou stranách a soupeř jich bohužel pro nás proměnil více. Takže utkání skončilo 5:3 pro domácí. Za nás pak ještě srovnali J. Tišer a A. Branžovský. Po utkání nám domácí nabídli řízek, takže jsme u nich v příjemném prostředí poseděli, povykládali a pak se rozjeli domů. Za Pačlavice 35+ nastoupili: Soldán J., Keršner Vl. ml., Voznica M., Obruča L., Branžovský A., Kapounek Z., Sklář R., Tilšer J., Janík L., Skácel M., Božák R., Obruča R., Kubánek J.

Trenéři: Keršner Vl. st., Přibylík F.

 

 

 

Prasklice – Pačlavice 35+ 6:3

Dne 26. 7. 2008 jsme byli pozváni do Prasklic, kde měli hody, na přátelské utkání, po kterém následovala hodová zábava. Utkání začalo v 16:30 a zápas se odehrál v převaze domácích. Podrobnější informace bohužel nejsou, jelikož se nezúčastnil nikdo z redakce sportu. Góly za nás dali: Jaroš P., Voznica M., Kapounek Z.

 

Ukončení sezóny mužů = Svobodní – Ženatí 6:3

Dne 13. 6. 2008 jsme toto utkání sehráli na ukončení sezóny a musíme říct, že kdo přišel viděl dobrý fotbal se spoustou šancí i gólů. Góly dali: Tilšer M. 2 , Novotný R. 2, Hádlík L. , Tilšer J., Vlček D., Hýsek M., Po utkání jsme společně poseděli a probrali minulou sezónu. Akci kazilo pouze chladné počasí. Soldy

 

 

Pačlavice 35+ - Ondrovi hoši 5:4

Dne 1. 11. 2008 jsme odehráli poslední utkání tohoto roku a to s mužstvem přezdívaném „brazilci“.

Utkání začalo ve svižném tempu, ale my jsme hned v 10. min. po nedorozumění soupeře v obraně využili jeho chyby a J. Soldán dal střelou k tyči gól a bylo to 1:0. Pak měl více ze hry soupeř. Vytvořil si několik šancí, ale ty buď nedal nebo je vychytal černý pavouk v naší bráně Vl. Keršner. Avšak ve 28. min. už byl na další střelu krátký a bylo to 1:1. Ale i my jsme si dokázali vytvořit šance a jednu, kdy po křídle unikl L. Obruča a dal prudký centr do vápna, na který si naskočit J. Soldán a dal hlavou na 2:1. O tři minuty později pak hlavní rozhodčí J. Tilšer ukončil první poločas. O poločase se všichni občerstvili a pak se šlo na druhý poločas.

Ten se odehrál více na naší polovině, ale soupeř opět své šance nedokázal proměnit, a tak z rychlých brejků dal M. Bulant dvě branky a bylo to 4:1. Pak jsme se střídali v neproměňování šancí, až soupeř z penalty dal na 4:2. O chvíli později střelou pod břevno snížil na 4:3. Pak jsme z další rychlé akce mohli dát gól, ale soupeř zahrál rukou a z penalty se nemýlil Vl. Keršner. 5:3. Ale hned z dalšího protiútoku byl soupeř faulován ve vápně, a tak v 90. min. proměněním penalty soupeř upravil skóre na 5:4.

Utkání se hrálo za pěkného počasí, takže po zápase jsme poseděli a povykládali si o samých důležitých věcech a ve sportovním duchu se rozešli domů. SOLDY

 

Pačlavice 35+ - Ondrovi hoši           6:6

 

Dne 19. 9. 2009 jsme sehráli na domácí půdě další utkání. Musíme však poznamenat, že účast našich hráčů byla slabá, a proto jsme hráli v této sestavě:

 

Navrátil F.

Jaroš P.

Svobodník L.   Obruča R.      Novák L.

Mich B.    Soldán J.  Kyas K.    Květoň K.

Voznica M.                  Tilšer J.

a na střídání jsme měli připraveného dorostence L. Navrátila, který nastoupil na 20 min. Utkání bylo vyrovnané a padaly pěkné góly. Hlavní arbitr Juřík Zdeněk zápas bez problémů dovedl ke konečnému výsledku 6:6.

Za nás stříleli branky :Tilšer J. 2x, Soldán J., Voznica M., Kyas K. a Obruča R.

Jelikož bylo pěkné počasí, po zápase jsme poseděli na hřišti, a pak unaveni ze hry, se rozešli domů.

 

 

 

Švábenice – Pačlavice 35+      4:4

 

Hráči Pačlavice 35+ byli pozváni na hody k sehrání přátelského utkání proti Švábenicím. A tak dne 3. 10. 2009 jsme sehráli ve 13:00 hod. zápas s domácí starší gardou.

Hned na začátku jsme se dostali do svízelné situace, jelikož se zranil L. Janík, a tím pádem náš trenér F. Přibylík už neměl koho střídat. To se projevilo také na hře. Sice jsme vedli, ale soupeř zápas otočil a my jsme prohrávali 4:2. Na závěr však dvěma brankami R. Obruče jsme zápas vyrovnali na konečných 4:4.

Pak se kopaly penalty, které byly spíše zpestřením pro diváky. Na ty jsme vyhráli 7:9, i když penaltu jeden z našich hráčů, který nechtěl být jmenován, neproměnil.

 

Sestava:

F. Navrátil

P. Jaroš

                                                               L. Svobodník    R. Obruča     B. Mich         

J. Soldán   Z. Kapounek   L. Janík         K. Květoň

 

M. Voznica                J. Tilšer

 

Trenér: F. Přibylík

Góly: Obruča R. 3x, Soldán J.